Naast onze vaste medewerkers leiden we mensen op binnen de school. Deze teamleden noemen we ook ‘juffen’ en ‘meesters’. Ze stellen zich voor in de nieuwsbrief. We leiden collega’s op voor de beroepen leerkracht, onderwijsassistent (verschillende niveaus) en leerkrachtondersteuner.

Nieuwsgierig geworden naar ons team? Hieronder maken we alvast virtueel kennis!

Rosalin van Dort
Rosalin van Dort
leerkracht groep 1-2
r.vandort@sopogo.nl
Conny van Es
Conny van Es
leerkracht groep 1-2
c.vanes@sopogo.nl
Isabelle van Alphen
Isabelle van Alphen
leerkracht groep 3-4
i.vanalphen@sopogo.nl
Narda Wesdorp
Narda Wesdorp
leerkracht groep 3-4
n.wesdorp@sopogo.nl
Linda van Loon
Linda van Loon
leerkracht groep 5-6
l.vanloon@sopogo.nl
Marjolein van der Boom
Marjolein van der Boom
leerkracht groep 5-6
m.vanderboom@sopogo.nl
Diana Smulders
Diana Smulders
leerkracht groep 5-6
d.smulders@sopogo.nl
Linda Melaard
Linda Melaard
leerkracht groep 7-8
locatieleider
l.melaard@sopogo.nl
Annemarije Booij
Annemarije Booij
onderwijsassistent
a.booij@sopogo.nl
Sabina Smaal
Sabina Smaal
schoolleider
MT-lid SOPOGO
s.smaal@sopogo.nl
Sandra van Heest
Sandra van Heest
intern begeleider
s.vanheest@sopogo.nl

Ondersteunende externe leerkrachten binnen ons team:

Nino Wielaard
Nino Wielaard
vakleerkracht bewegingsonderwijs
Janine Veerman
Janine Veerman
vakleerkracht Humanistische vorming

We werken nauw samen met het onderstaande Kibeo team binnen onze school:

Elizabeth Neels
Elizabeth Neels
Kibeo pedagogisch medewerker
Hathilia IJpelaar
Hathilia IJpelaar
Kibeo pedagogisch medewerker
Jamie Kersten
Jamie Kersten
Kibeo vestigingsmanager
j.kersten@kibeo.nl
Marieke Geuchies
Marieke Geuchies
Kibeo pedagogisch medewerker
Mariette Lokker
Mariette Lokker
Kibeo pedagogisch medewerker
Ingrid Ros
Ingrid Ros
Kibeo pedagogisch medewerker